Održan 17. međunarodni Gacka kup u ribolovu

svibanj 11th, 2019 | by G.N.P
Sport
0

Danas je na rijeci Gackoj održan 17. međunarodni Gacka kup u ribolovu na kojem je sudjelovalo preko 40 ribolovaca. Uz dobro raspoloženje ribolovaca na ruku im je išlo i vrijeme tako da su rezultati više nego zadovoljavajući. Prvo mjesto osvojio je Sabahudin Pehadžić sa 12 ulovljenih riba ukupne dužine 411 cm. Na drugom mjestu je Ivica Sušić sa 11 ulovljenih riba ukupne dužine 372 cm dok je treće mjesto zauzeo Miroslav Katičić sa 11 ulovljenih riba ukupne dužine 364 cm. Nagradu za “NAJ RIBU” osvojio je Petar Kraljić koji je ulovio pastrvu dugačku 57 cm.

Na natjecanju su ulovljene 144 ribe ukupne dužine 4847 cm.

Druženje je nastavljeno uz ukusan čobanac koji je i ove godine pripremio majstor kuhinje Rašo.

Kao i prethodnih godina, natjecatelji su otišli kući zadovoljni sa željom da se održavanje Gacka kupa nastavi i dalje.