Najnovije

I u našoj školi Vukovar svijetli…

17 studenoga, 2021 | by G.N.P
I u našoj školi Vukovar svijetli…
Vijesti
0

OTOČAC – U spomen na neizbrisivu i nezaboravljenu žrtvu Grada heroja u Osnovnoj školi Zrinskih i Frankopana Otočac obilježen je Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje.

Na satovima Hrvatskog jezika, Povijesti, Vjeronauka te na Satovima razrednika, organizirana je nastava posvećena 30. godišnjici stradanja Vukovara; učenici su izrađivali likovne i literarne radove te su gledali edukativni film „Od toga dana…“ koji tematizira stradavanje djece u obrambenome Domovinskom ratu.

Ispred škole zapaljeni su i lampioni u znak sjećanja na sve žrtve Domovinskog rata.

OŠ Otočac

foto: OŠ Otočac

Comments are closed.

More in Vijesti
Kreće energetska obnova zgrade Doma za starije osobe Ličko-senjske županije – Podružnica Udbina u vrijednosti od 4 milijuna kuna

GOSPIĆ – Danas je u prostorijama Ličko-senjske županije u nazočnosti ličko-senjskog župana Ernesta Petryja održana početna konferencija povodom početka izvođenja...

Close