Dragan Narančić osvojio 1. mjesto na 9. Ogulin trail-u

12 rujna, 2023 | by G.N.P / Z. Bogdanić
Sport
0

OGULIN – U subotu, 9. rujna održao se je 9. po redu Ogulin trail i to u organizaciji Sportsko-rekreacijskog društva Koci. Start i cilj bio je u krugu bivše vojarne na Sv. Petru, a trčale su se 4 utrke: Regoč – duljine 35 km , Kosjenka – 18 km, Stribor – 8 km i za najmlađe Tintilinić – duljine 1,5 km.

Na utrci su sudjelovali i članovi Sportskog kluba Otočac. Na stazi duljine 8 km i elevacije 330 metara, u konkurenciji 83 trkača, nastupila su i braća Narančić. Tako je 1. mjesto osvojio Dragan Narančić s izvrsnim vremenom od 42:13, 5. mjesto Goran Narančić s vremenom 46:49, 6. Mjesto Zoran Narančić s vremenom 46:49, 7. mjesto Nemanja Narančić s vremenom 47:14, dok je Đorđe Narančić završio na 9. mjestu s vremenom od 48:24.

Na stazi duljine 18 km i 820 metara elevacije, u konkurenciji 108 trkača, iz Sportskog kluba Otočac trčali su još i Robert Matasić, Ivan Šporčić i Josip Laškarin. Josip Laškarin završio je na 20. mjestu sa vremenom od 2:08:32, 26. je bio Robert Matasić s vremenom od 2:11:46 te 87. Ivan Šporčić s vremenom od 3:03:27.